כל סוגי הפנקסים לעוסק מורשה ועוסק פטור:

פנקסי חשבונית, פנקסי קבלות, פנקסי תעודות משלוח, פנקסי שישיות

מודפסים על נייר כימי משובח

גם בכמויות קטנות!


.


2 פנקסים מקור+2 העתקים
החל מ-90 ש"ח!


 •  


  על הדפסת פנקסי חשבוניות וקבלות

  פנקסי חשבוניות מהווים פריט חיוני בכל עסק מכל סוג וקנה מידה, ויש לחדש את המלאי שלהם באופן שוטף. בדפוס דןהוותיק והמוערך מציעים שירותי דפוס מקצועיים עבור הדפסת פנקסי חשבוניות וקבלות, גם און ליין, וזאת עבור מחיר משתלם ועם שירות יעיל ומהיר.


  הצורך בפנקסי חשבוניות 


  פנקסי חשבוניות הינם פריט חיוני בכל עסק פטור או מורשה, המספק מענה משפטי המסדיר הליכים של מתן חשבוניות וקבלות מקוריות ללקוחות וספקים, ושמירת עותק שלהן במשרדי החברה לצרכי מעקב ותיעוד. הצורך הזה מסופק באמצעות הדפסה של פנקסי חשבוניות והדפסת פנקסי קבלות. מדובר בפתרון יעיל, פשוט וזול המשרת את המגזר העסקי כבר עשרות רבות של שנים. כמו כן, בזכות התפתחויות טכנולוגיות בענף הדפוס ובעולם האינטרנט, הפקת והדפסת פנקסי חשבוניות הפכה להרבה יותר איכותית, יעילה, נגישה ומהירה, שאפשר לבצעה און ליין או בטלפון, ללא צורך בהגעה לבית הדפוס עצמו או בפגישה אישית עם גרפיקאי.

   

  שירות מקצועי, יעיל, כדאי ומתקדם

  נדרשים בהדפסת חשבונית מס קבלה? בחברתנו תזכו במענה שלם עם שירות מקצועי ויעיל ועבור מחירים משתלמים במיוחד. אנו מדפיסים כל סוג של פנקסי חשבוניות עבור עוסק פטור ומורשה כאחד, לרבות הדפסה של פנקסי קבלות, הדפסת חשבוניות, הדפסת חשבונית מס קבלה, פנקסי שישיות ותעודות משלוח. הדפסות אלו מבוצעות על גבי נייר איכותי בכל כמות מבוקשת לרבות כמויות קטנות. זאת לצד הדפסות בגדלים שונים, לרבות A4, A5 ו- A6 וכן אפשרות להדפסה של חשבוניות בצבע מלא. יתרה מכך, אנו מספקים שירות מתקדם של עיצוב חשבונית מס קבלה און ליין, עם הליך פשוט ומהיר המאפשר גם לבחור גרפיקה לעיצוב החשבונית. 


  כמה דגשים בנושא

  בכדי לסייע לכם בהפקת והדפסת פנקסי קבלות וחשבוניות לפניכם כמה דגשים בסיסיים:

  • חשבוניות מס קבלה נדרשות להכיל את כל פרטי העסק באופן ברור ומסודר, לרבות רישום של מספר עוסק פטור, מספר עוסק מורשה או תעודת זהות של בעל העסק, וגם כתובת עדכנית של העסק לרבות כתובת עבור משלוח דואר. כמו כן מומלץ שפרטי העסק יופיעו באותיות יחסית גדולות.
  • פנקסי חשבוניות חייבים להיות ממוספרים ויש לעשות בהם שימוש לפי סדר מספורם. כל חשבונית חייבת להיות מורכבת משני חלקים, של מקור והעתק אחד או שניים.
  • במידה ויש לעסק שלכם לוגו מומלץ לשלבו בפנקסי החשבוניות לרוב ליד פרטי העסק. הוספת הלוגו תתרום למיתוגו ולהצגתו כעסק רציני ומצליח. 
  • בבחירת גודל פנקסי חשבוניות יש להתחשב בכמות הפריטים שהם נדרשים להכיל וכן במחיר הדפסתם. כך למשל, אם יש צורך בתיאור מפורט וארוך של מוצרים או שירותים יש לבחור בפנקסים בגודל המאפשר רישום זה באופן מלא וברור. גודל הפנקסים משפיע על מחירם, כאשר הקטנים והזולים ביותר הינם לרוב פנקסי שישיות.
  • יש לבחור בפנקסים עם טבלאות מתאימות לצרכים שלכם, כאשר בכל טבלה מתאימה לפרטים שונים.

   

  להדפסת פנקסי חשבוניות

  הזמנת פנקסי חשבוניות מכל סוג, גודל, כמות ותכנים, מוצעת בקלות ומהירות און ליין ישירות דרך האתר שלנו. בנוסף, לביצוע הדפסות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם דפוס דן בטלפון03-7320311 או במייל  [email protected].