כל סוגי ההזמנות לאירועים:

חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית, כנסים, ימי הולדת

אירוסין, מסיבות פרישה,  ועוד...


ניתן לצפות בהזמנות שעצבנו בהקלקה כאן.הכתובת המתבקשת להדפסת הזמנות לאירועים

עומדים בפני אירוע פרטי או עסקי כמו בר מצווה, חתונה או כנס? מבקשים כתובת מומלצת ומקצועית להדפסת הזמנות לאירועים? כדאי שתכירו את חברת דפוס דן המספקות שירות יעיל, מקצועי ומהיר להדפסת כל סוג של הזמנה, עבור מחירים משתלמים ועם יחס אישי לכל לקוח.


הדפסת הזמנות מחברה רצינית

חברתנו מהווה כתובת מומלצת ומבוקשת עבור הזמנות לאירועים לאור כמה סיבות עיקריות:

דפוס בוטיק- חברתנו מספקת שירותי דפוס בוטיק עם החלקות מקצועיות לעיצוב גרפי ולשירותי דפוס. כמו כן, כל לקוח זוכה לקבל שירות ויחס אישי, אדיב וסובלני לצד יכולת לספק מענה מקצועי יעיל וגמיש לצרכים שונים, לרבות שירות הדפסה מהירים מהיום להיום.

ניסיון- חברתנו פועלת בתחום כבר דור שלישי עם ניסיון של שבעים שנה, הבא לכדי ביטוי בידע מעמיק ונרחב בנושא לצד מיומנות גבוהה בהליכי הדפסה ומתן שירות.

ליווי אישי- כל לקוח של חברתנו זוכה לליווי ויחס אישי לכל אורך הליך ההפקה, החל מבחירת ההזמנות לעיצוב הגרפי ועד להדפסתן ומשלוחן לכתובת המבוקשת.

בקרת איכות- כל הליך הפקת ההזמנות מבוצע על ידינו באיכות הגבוהה ביותר, עם רמה בלתי מתפשרת של דיוק ואסתטיקה, וההליך מוקפד המבוקר בכל שלביו, החל מבדיקת תקינות הקבצים שהתקבלו ועד לבדיקת איכות ההדפסות עצמן.

מחלקת עיצוב גרפי- לרשות לקוחותינו עומדת מחלקת קריאייטיב ועיצוב גרפי בה פועל צוות מיומן ומסור הנעזר בציוד מתקדם ובתוכנות גרפיות חדישות, הזמין לסייע לכם בעיצוב הזמנות לאירועים בהתאמה אישית מלאה ובכל סגנון מבוקש.

מחלקת דפוס- מחלקת הדפוס של חברתנו מספקת מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. היא מצוידת במכונות דפוס חדישות ומתקדמות, באיכות הדפסה חסרת פשרות ועם בחירה של הדפסה בכל מספר צבעים מבוקש ובכל גוון של צבע, לרבות גוונים מיוחדים. זאת לצד הדפסה על סוגים שונים של ניירות, בכל גודל, צורה ומשקל.

מחויבות- אנו מחויבים לספק ללקוחותינו הזמנות מעוצבות בהתאם לרצונותיהם עם הליך מהיר המחויב ללוחות הזמנים.

 

להפקת הזמנות לאירועים

להפקת הזמנות לאירועים עם עיצוב והדפסה באיכות מעולה ובהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם דפוס דן בטלפון 03-7320311 או במייל  [email protected].

 

מחירון לדוגמא
50 יחידות 100 ש"ח
100 יחידות 150 ש"ח
200 יחידות 200 ש"ח