סיכות מחברת, כריכת סיכות, כריכת ספירלה מתכת, כריכה חמה, כריכה קשה, כריכות עם שקף, 

כל סוגי הכריכות
כריכת ספרילה20 ₪
10 כריכות ספירלה150 ₪
1 כריכה רכה40 ₪
5 כריכות רכות























מכריכת דבק חם ועד לכריכת ספירלה

לצד עבודות דפוס מקצועיות, בדפוס דן מספקים את כל סוגי הכריכות, לרבות כריכת דבק חם, כריכת סיכות , כריכת ספירלה מתכת, כריכה קשה וכריכות עם שקף. כריכות אלו  מוצעות עם שירות יעיל, מקצועי ומהיר ועבור מחירים משתלמים והוגנים.

 

סוגים שונים של כריכות

לפניכם סקירה של כמה מסוגי הכריכות שאנו מספקים בבית הדפוס:

כריכת דבק חם- כריכה מיוחדת ומתקדמת המכונה גם כריכת פוני, עם הדבקה בדבק חם של שדרת הכריכה לחלקו הפנימי של הספר או החוברת. הדבקה זו מספקת כריכה אסטטית ומרשימה, עמידה במיוחד ובעלות משתלמת. לרוב בסוג זה של הדבקה הכריכה תהיה יותר קשיחה מאשר הדפים הפנימיים, כאשר כריכות רכות מתאימות לפריטים מרובי דפים, ולא אחת משמשות לכריכה של ספרי לימוד וקריאה.  

כריכה קשה- כריכה עמידה, יוקרתית ומרשימה המגנה על דפי הספר או החוברת מפני קימוט, מעיכה או רטיבות. מדובר בכריכה שעשויה מחומר קשיח כמו קרטון עבה שעל חלקו החיצוני מדביקים ציפוי, ציפוי נייר, למינציה, ואף חומרים כמו עור או בד. את הכריכה הקשיחה ניתן לחבר לספר בהדבקה והיא מבוקשת עבור ספרים, אלבומים ועוד.

כריכת סיכות- כריכת סיכות מתאימה לחוברות וספרונים של כעד שמונים עמודים והיא נפוצה במחברות, חוברות, מגזינים, קטלוגים וכדומה. הכריכה מחוברת לדפים פנימיים באמצעות שידוך של סיכות. כמו כן בשיטה זו דפי החוברת מודפסים בכפולות, מקופלים ומחוברים במרכזם באמצעות סיכות.

כריכת ספירלה- כריכה המבוססות על סליל מתכת ספירלי המושחל לתוך חורים מיוחדים לאורך אחד מצידי הכריכה ודפי החוברת. כריכה זו מתאימה לחוברות בעוביים שונים וניתן גם לקבלה בשלל צבעים. כמו כן כריכות אלו מסופקות עם מצע עליון שקוף וכן עם כריכות קרטון או פלסטיק.

 

להכיר את המונחים

בכדי לבחור בכריכה מתאימה כדאי להכיר את המונחים המקצועיים שבתי דפוס עושים בהם שימוש. כך למשל, קונטרס הינו מונח המתייחס לדפי ספר מקופלים ומודפסים, כאשר מספר הקונטרסים משפיע על סוג ומחיר הכריכה. דוגמא נוספת למונח נפוץ הינו שדרה, המתייחסת לעוביו של הספר ואילו פורזץ מתייחס לדף כפול בתחילת הספר המודבק לכריכה.


לשירותי כריכת חוברות וספרים 

לשירותי כריכת חוברות וספרים עם כריכת דבק חם וכריכות מסוגים נוספים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם דפוס דן בטלפון 03-7320311 או במייל  [email protected].