מדבקות בגלילים, מדבקות בודדות, כמויות גדולות וכמויות מסחריות

כל סוגי המדבקות נייר, פי וי סי, פוליאסטר שקופות, לבנות ובצבעים שונים.

- מדבקות בכל גודל ובכל צורה לפרטיים ולעסקים  

לחלונות ראווה, לעיצוב המשרד, לחדרי ילדים מחירון 
100 יחידות  גודל 5*9 120 ₪
500 מדבקות 5*9 250 ₪
מדבקה 1 מטר על 1.5 מטר 150 ש"ח
מדבקת רשת לחלון ראווה 150 ש"ח


 • הדפסה על מדבקות מכל סוג ולכל מטרה

  מבקשים לעצב את חדר הילדים עם מדבקות ענק מרהיבות? רוצים למתג ולשווק את העסק באמצעות מדבקות על מגנטים עם פרטי העסק? בבית דפוס הוותיק והמוערך דפוס דן מספקים הדפסות על מדבקות ללקוחות עסקיים ופרטיים מכל סוג, בכל כמות ולכל מטרה. זאת עבור מחירים משתלמים ועם שירות יעיל ומהיר, הכולל גם אפשרות להזמנת ועיצוב מדבקות און ליין.

   

  הדפסה על מדבקות מסוגים שונים

  חברתנו מספקת הדפסה על מדבקות מסוגים שונים, לרבות:

  • הדפסת מדבקות צורניות- מדבקות עמידות עם חיתוך צורני לבנות או שקופות עם הדפסות צבעוניות, העוברות חיתוך מדויק בלייזר. 
  • מדבקות נייר- מדבקות נפוצות המוצעות בשלל צבעים, עם דבקים שונים, המשמשות למגוון מטרות, לרבות סימון של מוצרים ואריזות, מדבקות לצורכי פרסום ועוד.

  • עוד מגוון מדבקות נוספות - לרבות מדבקות רגילות, מדבקות פוליאסטר שקופות, מדבקות עמידות מויניל, מדבקות פי.וי.סי, מדבקות למגנטים, מדבקות רשת, מדבקות בגלילים ומדבקות בודדות. 


  מדבקות לכל מטרה ובכל כמות, קנה מידה וצבע

  את המדבקות המודפסות אנו מספקים ללקוחות עסקיים ופרטיים עבור מגוון צרכים ומטרות, למשל עבור חלונות ראווה, עיצוב בתי עסק ומשרדים, עבור חדרי ילדים וחדרי שינה ועוד. בכדי לענות לצרכים מגוונים אלו, לצד סוגים שונים של מדבקות חברתנו גם מדפיסה מדבקות בכל גוון, ממדבקות לבנות לצבעוניות ועד שקופות. את המדבקות אנו מדפיסים בכל קנה מידה לרבות מדבקות ענק ובכל כמות, מפריטים בודדים ועד לכמויות מסחריות גדולות.

   

  הזמנת מדבקות און ליין

  אנו מציעים ללקוחותינו שירות מתקדם של הזמנת מדבקות און ליין עם הליך יעיל, מהיר ואיכותי. בתור התחלה ניתן לבחור בין העלאת קובץ מוכן של הדפס למדבקות או לחילופין לעצב מדבקה ישירות דרך האתר שלנו. במידה ובחרתם לעצב את המדבקות שלכם און ליין באתר שלנו מוצע לכם הליך פשוט וקל ליישום. ההליך מתחיל בבחירת תבנית למדבקה מתוך המאגר שלנו, ולאחר מכן יש לעצבה כרצונכם, לרבות אפשרות להוספת טקסט. בהמשך יש לאשר את העיצוב ולבחור בכמות המדבקות המבוקשת, וכן יש להחליט אם תרצו להוסיף למדבקות פינות מעוגלות, למינציה או לעשות שימוש בניירות מיוחדים.

   

  לשירותי הדפסת מדבקות

  הדפסת מדבקות מסוגים שונים מוצעת בקלות ומהירות און ליין ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן לביצוע הדפסות ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצוע, צרו קשר עם דפוס דן בטלפון 03-7320311 או במייל  [email protected].