הדפסת קנבס - הדפסה על קנבס בגבעתיים - מחיר משתלם - דפוס דן

קנווסים

תוכל להעלות תמונה או לבחור קנווס מרהיב מהמבחר הקיים - ברשימה מימין.

בתחתית הרשימה קנווסים אמנותיים מיוחדים. מתנה מדהימה לחתונות, ימי הולדת, אירועים, ועוד.הדפסה על קנבס בגבעתיים

בשנים האחרונות גדל הביקוש עבור הדפסות איכותיות על קנבס המאפשרות לכל אחד לעצב את קירות ביתו או העסק שלו בהתאם לצרכים ולהעדפות אישיות. בדפוס דן מספקים לתושבי גבעתיים והסביבה מענה שלם לצרכים אלו, לרבות הדפסות על קנבס בגבעתיים עם הליך הזמנה פשוט, בטוח ומהיר און ליין ישירות דרך אתר החברה. בחברה מציעים עבור הדפסה על קנבס מחיר משתלם במיוחד

ומספקים את התמונות המודפסות לכל כתובת מבוקשת.

 


הביקוש להדפסות על קנבס


הדפסה על קנבס אפשרית בזכות התפתחויות טכנולוגיות בעולם הדפוס. היא הפכה להיות מבוקשת בשנים האחרונות עקב מספר סיבות עיקריות:

  • הדפסות על קנבס מעניקות איכות דומה לזו של ציורים אוריגינליים המצוירים על גבי בדי קנבס מתוחים על מסגרת מעץ.
  • ההדפסות על קנבס מעניקות מענה יעיל, חסכוני ומהיר לקישוט קירות הבית או העסק. 
  • הדפסות על קנבס מתאימות למגוון צרכים וחללים, למשל כתמונות לסלון, חדר שינה או ילדים, תמונות לובי, למשרד, בתי מלון, צימרים, מרפאות וכדומה. 
  • תמונות מודפסות על קנבס ניתן להזמין לעצמנו או להעניק כמתנה באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, חתונות, בר מצווה, ברית, מתנות חג לעובדי חברה ועוד.
  • על גבי קנבס תוכלו להדפיס תמונות אישיות מהאלבום שלכם. התמונות יכולות לציין אירוע מרגש כמו חתונה או לידת ילד, תמונות של כל המשפחה, תמונות נוף מטיול בארץ או בחו"ל ועוד.
  • תוכלו גם לבחור תמונות מודפסות על קנבס מתוך אוסף התמונות שלנו, עם מגוון תמונות מסוגים וסגנונות שונים, לרבות תמונות אומנותיות, תמונות של בעלי חיים, נופים, נוף אורבאני, ציפורים, פרחים, שקיעות, צילומים מניו יורק או איטליה ועוד.


הליך פשוט ומהיר

עימנו תזכו בהליך פשוט ומהיר להדפסת קנבס בהתאמה אישית מלאה. בתור התחלה יש להעלות תמונה נבחרת מהאלבומים שלכם או מהאוסף המרהיב והמגוון שלנו. כעת יש לבחור מבין האפשרויות שיש לנו להציע לגבי מידות ההדפסה, כאשר הגודל הנבחר ישפיע באופן ישיר על מחיר הדפסה על קנבס. לאחר בחירת תמונה ומידותיה תוכלו לערוך את התמונה, לחתוך ולסובב אותה ולבחור באפקטים שונים. וזהו. בכך ההליך הסתיים מבחינתכם ואנו נעשה כבר את כל שאר העבודה ונשלח לכם את ההדפסה לכל כתובת מבוקשת.

 

להדפסה על קנבס

הזמנת הדפסה על קנבס בגבעתיים וסביבתה מוצעת בקלות ומהירות און ליין ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן לביצוע הדפסות ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם דפוס דן בטלפון 03-7320311 או במייל  [email protected].

  

בחר/י מידה, או הקלד/י מידה חופשית:

רוחב:

ס"מ

X

גובה:

ס"מ
החל מ ₪ 90.00
החל מ ₪ 100.00
החל מ ₪ 200.00
החל מ ₪ 250.00
החל מ ₪ 400.00